Pro Váš půvab v každém věku.

MEDICAL SYSTEM

Bezbolestné a bezpečné
neinvazivní estetické zákroky. Top procedury: 

První protivráskový peeling s aktivním karbonem, hexapep- tidy, kyselinami rostlinného původu a antioxidantními složka- mi zajistí čistící, detoxikační a liftingový efekt v jednom kroku.

V - BIANCO

Nový systém pro ultimátní řešení pigmentových skvrn. Díky synergickému působení aktivních látek spojených vy- jímečnou metodikou eliminuje nejčastější kožní problémy spojené s hyperpigmentací. Podporuje efektivní a rychlou podporu pleti. Vhodný pro každý kožní fototyp.

Pokročilý kosmetický systém a specifické kombinace nových materiálů v estetické medicíně určené ke zlepšení stavu perio- kulárních tkání s okamžitým efektem.

MESO XS

Přístrojové neinvazivní ošetření, které přirozeným způsobem skutečně zpomaluje stárnutí pokožky. Výplňové materiály s kyselinou hyaluronovou.

KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ

Unikátní 3fázový koncept péče.
Bezpečné technologie a účinné látky rostlinného původu .
Vás dovedou ke krásné a zdravé pleti.

OMLAZENÍ

Exkluzivní ošetření proti předčasnému stárnutí pokožky Vyni- kající péče a optimální prevence s rostlinnými kmenovými buňkami / kolagenem / minerály z mořských řas + rege- nerační masáž rukou. Z výsledku se budete těšit dlouhé týdny.

Zpevňující ošetření s trojnásobným protivráskovým efektem. Kosmetická stimulace lymfy s pomocí BEAUTY CUPIES vedoucí k detoxikaci pleti a redukci hlubokých vrásek. Tvaru- je kontury tváře. Hladká, plná a zpevněná pleť.

HYDRATACE

Osvěžující, intenzivní procedura, která okamžitě a dlouhodo- bě zvlhčuje pokožku, vyplňuje a zjemňuje vrásky způsobené dehydratací a výraznou mimikou.Po ošetření je pokožka pev- ná a svěží.

DOKONALE ČISTÁ PLEŤ

Jedinečné kosmetické ošetření kombinuje ideální produkty pro čistou, zářivou, svěží a povzbuzenou pleť. Gelové textury dodají Vaši pleti příliv energie, řádný detox a výsledky, které jsou ihned vidět.

DEEP CLEANSING RITUAL
CLEAN UP

ZKLIDNĚNÍ

Pro všechny citlivé, stresované pokožky se sklonem k podráž- dění, častým reakcím, začervenání a kuperóze. Velmi jemné ošetření, po kterém je pokožka harmonická a zklidněná.

PÉČE PRO MUŽE

Relaxační rituál speciálně vytvořený pro mužskou pleť. Toto ošetření kombinuje hydrataci s efektivním posílením a zpevněním pleti.

GENTLEMAN‘S FACIAL

ACCESS BARS®

Jemná doteková metoda, zahrnuje 32 bodů na hlavě.

DEEP CLEANSING RITUÁL

Sezónní péče

Čistá zářivá a povzbuzená pleť.

Jedinečná kosmetická péče kombinuje čistící masáž s dlouhodobými účinky peelingu AHA pro čistou, zářivou, svěží a povzbuzenou pleť. Gelové textury dodají Vaší pokožce příliv energie, řádný detox a výsledky, které jsou ihned vidět. Na péči DEEP CLEANSING RITUÁL si prosím rezervujte:

90min
1.690,-