Odpočinek. Regenerace. Rozzáření.

Relaxační rituál, jako procházka lesem pro vaši pleť, který ochrání pokožku před stresujícími městskými a digitálními vlivy a napomáhá k obnově rovnoměrného tónu pleti a celkovému rozzáření. Pleťová maska FoREST je zážitkem.

Na ošetření si prosím rezervujte 90min / 1.490,-

Okysličuje a zlepšuje barevný tón pleti. Hlavní aktivní přísady jako výtažek z čerstvého mechu a houby Chaga představují nenahraditelnou sílu lesa. Výtažek z čerstvého mechu posiluje přirozenou ochrannou funkci pokožky před stresem, který způsobují městské a digitální vlivy (mobilní zařízení, tablet, počítače). Extrakt z houby Chaga navíc zlepšuje barevný tón pleti, což vede k obnově přirozeného rozzáření pokožky. 

Vhodné pro všechny věkové kategorie a hlavně pro ty, kteří chtějí dopřát své pokožce ochranu, relaxaci a svěží zářivost. 

DEEP CLEANSING RITUÁL

Sezónní péče

Čistá zářivá a povzbuzená pleť.

Jedinečná kosmetická péče kombinuje čistící masáž s dlouhodobými účinky peelingu AHA pro čistou, zářivou, svěží a povzbuzenou pleť. Gelové textury dodají Vaší pokožce příliv energie, řádný detox a výsledky, které jsou ihned vidět. Na péči DEEP CLEANSING RITUÁL si prosím rezervujte:

90min
1.690,-